Plastové sáčky s lepiacou chlopňou

PP lepiace sáčky vám umožnia bezstarostne zabaliť do sáčku to, čo potrebujete, pričom sa nemusíte obávať, že obsah sa vysype, alebo že sa sáčok rozviaže. Vďaka samolepiacej klope máte istotu, že všetko zostane zabalené, a bude doručené v absolútnom poriadku. Ich jediná nevýhoda spočíva v tom, že sú priehľadné, kvôli čomu nie je veľmi vhodné použiť ich ako konečný obal. Svoje využitie však určité nájdu v domácnosti alebo uskladňovaní rôznych materiálov. Taktiež ich môžete použiť ako spratný a menej objemný obal na desiatu alebo rýchly snack na cestách, výletoch alebo v práci, či škole.

Plastový sáčok.

Vďaka kvalitnej lepiacej lište sa nemusíte obávať toho, že by sa sáčok sám od seba roztvoril a obsah by sa tak vylial alebo vysypal. Okrem všestranného využitia sú obľúbené aj vďaka tomu, že sa dajú použiť niekoľkokrát po sebe a preto nie je potrebné vždy použiť nové vrecko. 2Pack má pre vás vrecká s lepiacimi lištami v rôznych veľkostiach, z ktorých si určite vyberiete tú najvhodnejšiu pre vás. Okrem klasických plastových vreciek bez otvorov si môžete zakúpiť aj vrecka, ktoré majú na sebe vzduchové otvory. Tie slúžia na uschovávanie potravín, alebo oblečenia, a otvor v nich slúži na to, aby ste odtiaľ mohli odsať alebo vytlačiť prebytočný vzduch.

Plastové vrecko.

Všetky varianty rozmerov sú pre vás k dispozícii v baleniach po 100 kusov. Ich jednotková cena za kus sa pohybuje v rozmedzí od 0,0278 centov do približne 14 centov. V rámci veľkostí si môžete vybrať od najmenších vreciek s rozmermi 80x120mm až do veľkosti 450x600mm. Rozmery pri každom type vrecka sa uvádzajú ako rozmery vnútorné, teda bez lepiacej lišty. Ak by ste si nevybrali z ponúkaných rozmerov, môžete sa pokojne obrátiť na 2Pack a oni vám pomôžu nájsť optimálne riešenie na mieru pre vašu konkrétnu požiadavku. Po vytvorení objednávky je obvyklá doba expedície jeden pracovný deň.