História tantrizmu

Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je pomenovanie pre filozofiu, náboženstvo, umenie a učenie, z ktorých vychádzajú v súčasnosti najpopulárnejšie tantrické masáže erotického typu. Toto umenie má korene v starovekej Indii, kde sa odhaduje, že vzniklo pred niekoľkými tisíckami rokov, pričom niektoré zdroje uvádzajú, že to medzi nami je už oveľa dlhšiu dobu, avšak bolo držané v tajnosti. Údajne to bolo z toho dôvodu, že prostredníctvom tohto umenia je možné dostať sa veľmi blízko k bohu, svojmu astrálnemu telu, čo nebolo možné, aby dokázali a ovládali všetci ľudia a teda o týchto tajomstvách bolo informovaných len niekoľko ľudí, ktorí predstavovali úzku skupinku takzvaných bohom vyvolených, ktorí mali výsostné právo spoznávať čary tohto umenia a pociťovať na sebe jeho kúzelné účinky.

žena

V súčasnosti je toto náboženstvo prístupné hocikomu, kto prejaví záujem dozvedieť sa o ňom viac. Spoločnosť sa v rámci tejto témy ale rozdeľuje na niekoľko skupín, pričom ešte stále nie je nejaký jednotný názor na to, či sú erotické masáže vo všeobecnosti prijateľnou formou uvoľnenia a relaxácie.

žena

Niektorí ľudia ich odsudzujú a nesúhlasia s ich priebehom a predovšetkým hlavne s tým, že sa jedná o veľmi intímny zážitok blízkeho charakteru, pretože masérka aj klient sú počas tohto masážneho programu nahí, čo môže v ľuďoch vzbudzovať fantázie o tom, čo sa počas takéhoto programu deje. Avšak 1 zo zásadných pravidiel týchto masážnych programov je to, že nesmie dôjsť k pohlavnému styku medzi zákazníkom a masérom a tieto pravidlá sú aj prísne dodržiavané. Je ťažko opísať, čo klient pri takejto masáži zažíva, pretože je to hotová explózia pocitov a niekoľkonásobné výbuchy eufórie, ktorá sa nedá slovne popísať bez toho, aby si to človek sám vyskúšal. Rezervovať sa na takú doba sa už môžete hocikedy, a to z pohodlia domova prostredníctvom mobilu a internetu.