Odpady TIP TOP

Spoločnosti, ktoré sľubujú prečistenie kanalizácii a iné obdobné práce s tým spojené, je na trhu v dnešnej dobe veľa. No nie každá tá ktorá spoločnosť má aj dostatočné skúsenosti na to, aby vám skôr pomohla nie uškodila. Zväčša tieto spoločnosti majú málo skúseností a teda nedostatok praxe, vo viacerých prípadoch dôjde k spôsobeniu väčších škôd samotným čistením kanalizácií, čo sa v konečnom dôsledku odrazí na vašich financiách. Verte, že takúto traumu si určite nechcete zažiť a preto sa spoľahnite na spoločnosti, ktoré majú za sebou dostatok skúsenosti a ktoré vedia, čo treba v tej ktorej danej situácii robiť. Spoľahnite sa na profesionálov a predídete tým zbytočným stratám na svojich financiách.

pouličná kanalizácia

Práve preto je najvhodnejšie vyberať si spoločnosti, ktoré majú dostatok skúseností a určité portfólio za sebou. Spoločnosť AB – krtkovanie je práve tá spoločnosť, ktorá vám dokáže pomôcť za akýchkoľvek podmienok s vašou upchatou kanalizaciou, ale aj s mnohými ďalšími súvisiacimi činnosťami s tým spojenými. Spoločnosť AB – krtkovanie pre vás ponúka krtkovanie v Bratislave NONSTOP, či už v bežné dni alebo sviatky a víkendy. Pracujeme výhradne na profesionálnej úrovni s najmodernejšími možnými prostriedkami. V našej ponuke okrem samotného krtkovania nájdete aj špecializáciu, ako je TV monitoring kanalizácie, ktorí dokonale pomôže prí zistení poruchy kanalizačného potrubia, ale taktiež ponúkame aj trasovanie potrubia, frézovanie kanalizácii, sanáciu potrubia, či ostatné inštalatérske práce.

čistá kúpeľňa

Naša prevádzka je nepretržitá teda nonstop, preto disponujeme aj možnosťou havarijnej služby na telefónnych číslach 0940 367 897 alebo 0904 974 967. Na naše služby sa môžete spoľahnúť, rýchlo a za výhodnú cenu vyriešime váš problém. Neváhajte a kontaktujte nás. Po vzájomnej dohode vám vieme urobiť aj obhliadku a na základe tej vám vieme vytvoriť cenovú ponuku. U nás nenájdete žiadne skryté poplatky ani iné neočakávané,,nacenenia” za naše služby.