Lacné krtkovanie určite oceníte

Niektorí z nás možno ani nevedeli, čo to vlastne krtkovanie je. Možno by nás vôbec nenapadlo, že krtkovacie služby by sme mohli niekedy potrebovať. Ale krtkovanie potrebuje v podstate každý, kto používa umývadlo, sprchu, wc a podobne. Z času na čas by sa prečistiť odtoky a odpadové rúry naozaj malo. Zabránime neskorším problémom s odtekaním odpadovej vody. Aspoň raz za rok alebo za dva si nechajte potrubie prečistiť, aby sa vám nezanášalo a nevytváralo usadeniny.

špinavý riad v umývadle

Bežne sa to zrejme ako prevencia nerobí, takže vlastne čakáme, až kým sa odtok neupchá a potom riešime, čo s tým. Veď človek má veľa iných povinností a na prečisťovanie rúr a potrubia ani nepomyslí. V starších obytných domoch pritom môže byť už bežnou rutinou, že sa odtok v kuchynskom umývadle alebo vo vani upcháva v pravidelných intervaloch. Predsa len kuchynská mastnota a zvyšky z riadov sa sem tam do odtoku dostanú a na stenách rúr sa pomaličky hromadia. Takisto odtok vo vani sa nie vždy podarí ochrániť pred nečistotami na 100% a po rokoch nečinnosti sa vám nakoniec upchá. Riešime to väčšinou „zvonom“, no to je len veľmi krátkodobé riešenie na chvíľu, kým sa odtok neupchá zase.

Tomuto sa dá predísť pravidelnou údržbou vašich potrubí krtkovaním, teda prečistením. Krtkovacia firma vám to spraví rýchlo a jednoducho pomocou špeciálnej techniky. Vedia sa ňou dostať aj do úzkych a malých otvorov. Rovnako ak máte vlastný rodinný dom alebo napríklad prevádzku ako je reštaurácia, či kaviareň, budete viac v bezpečí pred havarijným stavom, keď si z času na čas krtkovaním necháte odstrániť nánosy v potrubiach.

vaňa

Krtkovanie cena AB Krtkovanie

Iste sa pýtate koľko táto služba stojí. Vo firme AB Krtkovanie, ktorá pôsobí v regióne na západe a juhu Slovenska je krtkovanie cenovo veľmi výhodné. Cenu vám budú vedieť povedať telefonicky po objasnení konkrétneho problému alebo potreby služby. Počíta sa zrejme na metre zásahu a určite budete spokojní, keďže doprava je zdarma.