3 účinné spôsoby, ako prekrviť svoj penis

Poruchy erekcie sú v drvivej väčšine prípadov spôsobené tým, že vám v penise nedostatočne prúdi krv. Aj ja som roky žil l v presvedčení, že sa penis skladá zo svalov. Nie, nie je to tak. Penis sa skladá z mäkkého tkaniva a šliach a to, čo stojí za erekciou, sa volá toporivé telieska. Myslím, že sú v penise dokopy tri. Ak teda chcete zlepšiť svoju erekciu, máte na výber viacero možností, ktoré váš pohlavný úd prekrvia. Toto sú tri z nich, ktoré veľmi pomohli mne.

Žena a muž sa držia za ruky a idú po pláži

1.Tabletky na erekciu

Prvou vecou boli a sú tabletky na erekciu lacnegenerika.to. Viem, asi som neobjavil Ameriku, no keď niečo muži užívajú už desiatky rokov, tak s najväčšou pravdepodobnosťou ešte nikto nevymyslel nič lepšie a účinnejšie. Tabletky sú nepochybne najlepšou voľbou, keď potrebujete rýchlu pomoc, keďže fungujú ihneď po požití, konkrétne, od desiatich po tridsať minút od užitia. Aby vám naozaj pomohli, užívajte ich presne tak, ako vám poradí lekár, alebo ako je uvedené na príbalovom letáku.

2.Cvik na prekrvenie penisu

Tento cvik je veľmi jednoduchý, príjemný a navyše, skutočne funguje. Najprv sa postarajte o to, aby ste mali penis mierne stoporený. Potom ho chyťte medzi dva prsty pri koreni a pomaličky, s miernou silou, prsty posúvajte až ku koncu penisu. Netlačte tak, aby vás niečo bolelo. Mali by ste cítiť len tlak. Tento cvik cvičte denne, najlepšie potom, ako vyjdete zo sprchy, pretože vtedy máte penis zohriaty a prekrvený lepšie. Zopakujte ho desať až pätnásťkrát.

Žena a muž sedia v objatí na skale

3.Vákuová pumpa

Vákuová pumpa sa v mojom prípade osvedčila asi najlepšie. Pumpy nestoja málo, teda aspoň tie kvalitné, no keď si to porovnáte s financiami, ktoré budete musieť až do konca života míňať za tabletky, tak sa to oplatí. OK, ako pumpu používať? Prečítajte si návod a užívajte ju každý deň. ak by ste na to nemali čas tak aspoň každý druhý deň. pumpa má najlepší efekt vtedy, keď ju používate priamo v sprche alebo pri kúpeli.