Píše si zo ženou zo sex privátu

Pred 4 rokmi som sa na zoznamke zoznámila. Hneď to medzi nami iskrilo. Prisťahoval sa ku mne. Polrok bol skvelý a išli sme na prvú dovolenku. Po dovolenke som zistila, že mu píše jedna žena. Napísala som jej čo po ňom chce a ona že sa milujú. Neskôr som to s ním preberala a chcela mobil. Tam som našla ďalšie ženy. Náš vzťah to poznamenalo. Časom som zisťovala že je klamár. Väčšinou niekde odišiel vypl telefón a potom prasklo, že klamal. Nikdy nič nevysvetlil, klamstvá neustávali. 2x za tie 4 roky som sa snažila to ukončiť, on odišiel ale nikoho nemá a nemal kde byť. Bol v insolvencii. V intímnej oblasti to neklaplo, pretože po autonehode skoro funkčný nebol.

s

Peniaze mu aj po odčítaní splátky zostávali. Je veľmi pracovitý, pomáhal mojej rodine. Máme spoločné koníčky. Ale tie klamstvá sú strašné. Nechal na stole notebook a povedal že kedykoľvek tam môžem. Pred 3 týždňami som ho ráno otvorila a prišla mu na fb erotická správa zo sex privátu. On si stále s nejakou písal ale správy mazal. Napísala som mu kedy príde z práce a on že normálne. Došlo mu že som si to asi prečítala tak počas chvíle správa zmizla. Keď sme to doma riešili tak všetko poprel. To kino bolo neskutočné, dozvedela som sa že k nim chodí asi 5 mesiacov zadarmo robiť elektrinu a najskôr všetko poprel a potom priznal že sa pani do neho zamilovala.

s

S tým čudákom vraj chodí do krčmy a na ryby. Nikdy som tých ľudí nevidela. Ten pár mi doma pred ním nadával aká som beštia ako ho trápim a aký je on chudák. On sa ma nezastal. Po tom som ho vyhodila. 3 týždne niekde býval a stále ma prosil nech mu to odpustím. Dokonca bol u manželského kouča že to chce riešiť. Teraz ma znova nahlodáva. Psychicky to nedal a včera v práci skolaboval a odviezli ho na psychiatriu. Teraz mi volá nech mu pomôžem že nikoho nemá. Mám ho rada a až na tie klamstvá nám spolu bolo dobre. Insolvencia mu už skončila. V poslednom čase všetko obracal proti mne, liezol mi do telefónu a strážil ma.