Óda na lásku k móde

Či už biela , ružová , červená je nekonečne veľa farieb. Ktoré vás roztancujú vo vetre vášni. Hrajú sem a tam aj voňajú ako kvety lupeni zamatových iskrivých tónov. Poďme sa hrať maznať či nabehnúť do obchodu plnej oblečenia a rozbaľme to tam ako sa patrí. Treba sa zahrnúť vkusom a šarmom toľkej krásy krás. Móda tá vám chutí ako objatia či jedlo síce je to metafora či klišé ale je to tak. ja sa už neviem dočkať teplých dní viac sa môžete šantiť vo svete módy ako v zimných mesiacoch ale tá sa aj v zime ale ORGINÁLNEŚIE je to predsa aj tak od jari do jesene. Ja si dnes na večer budem robiť pedikúru a manikúru vo Valentín duchu červenú až rubínovo červenú farbu laku si dám nech to nakopne vášeň lásky, objatia tohoročného Valentína.

buď vždy elegantná aj pri dieťatku

Prší láska pomaly je 14.2 aj keď mám priateľa pomerne ďaleko od nás momentálne v Rakúsku v práci posielame si na diaľku všeličo myslím pusinky , obrázky a pozadia na mobil. No proste na čo si len človek zmyslí. Ja mám ešte na mobiloch farebné pozadia. Ja síce čo sa týka oblečenia kombinácie variácie podľa tónu v tóne k tomu si farebne odlíšim doplnky či už šperky nemám rada preplácané farebné kombinácie je to môj vkus odievania nikto mi to nevezme ani sám najväčší STYLISTA majster od fachu. Ja milujem módu od malička . Síce moja mama bola učiteľka ale módu mala v maličkú veľmi a pekne sa obliekala na tú domu mám to po nej aj jej mama moja starká milovala módu bola veľká dáma . Milovala kostýmy, šaty , blúzky, kabáty nosila taktiež rukavičky ku šatám aj zvykla ku kostýmčekom . Milovala aj lodičky čiže topánky na vysokom opätku aj moja mamka tak isto ja to tiež mám rada.

značka nemusí byť vždy to naj

Maminka aj moja starká keď boli mladé nevyšli bez MAKE UP ani na krok ja tak isto keď sa len po vyčistený pleti nanesiem púder na tvár a na to sa nalíčim jemno aj keď si dám podľa chuti rúž na pery či už červený či ružový mám rôzne aj lesky na pery. Mám rada vôňu ružu na pery keď voňajú ako letný vietor ktorý vás bozkáva či hladí na ústa ako by vás bozkával . ja milujem aj žltú farbu slniečka aj na letnom oblečený či doplnkov.  Blížim sa ku koncu tejto romantickej témy o ktorej sa dajú písať ódy je to moja srdcová záležitosť. Ja aj keď nenakupujem oblečenie za tisíce eur dá sa vkusne obliecť aj za pár eur či už objednávku urobíte online či u Číňana či v obchode z druhej ruky no dá sa obliekať krásne.