Netradičné zaspávanie

Netradičné zaspávanie na netradičnom matraci. Určite poznáte matrace penové, sendvičové, pružinové, latexové ale poznáte aj nové kolekcie matracov? Áno každý z nás pozná penové matrace. PUR pena, HR pena, TEMPEL a mnoho ich kombinácií. Rôzne stupne hustoty, kvality a tvrdosti. Je to jeden z najbežnejších typov matracov, ktorý je určite kvalitný. Rovnako ako iné matrace, napríklad pružinové. Čo takto ale staviť na niečo extra. Spoločnosť s 30 ročnou tradíciou u nás priniesla kolekciu Matracového produktu Silver Segum.sk. Čím je zaujímavá a vďaka čomu sa stáva populárnou medzi spánkovými špecialistami? Pozrieme sa bližšie na tento typ matracu. Modernizácia sprevádza aj výrobu matracov a zdokonaľovanie techník ich dizajnu. Kolekcia matracov Silver je spojením trendových moderných materiálov s použitím taštičkových pružín. Zmieňujeme sa o vysokej kvalite.

Netradičné kombinácie matracov

Cieľová skupina užívateľov je zameraná na moderne zmýšľajúcich spánkových labužníkov, ktorý si na kvalitu spánku naozaj potrpia a nie sú ochotný poľaviť z komfortu a kvality. Poskytujú vysokú mieru hygieny matracu a to práve vďaka výrobnému prevedeniu. V tejto kolekcii sa nachádzajú rôzne varianty matracov. Napríklad pružinový matrac Joker – na pocit je pevnejší ale zároveň udržuje optimálnu hranicu pružnosti a prispôsobivosti vďaka vysokej pene. Jeho boky sú vystužené – výrobca teda myslel na zachovanie kvality materiálov aj v budúcnosti. Čo zvyšuje jeho dobu použiteľnosti za predpokladu rovnakej kvality. Pena Sensio – možno ste o nej ešte nepočuli.

matrac sa vám absolútne prispôsobí

Táto pena do matracov je príjemná na pocit a maximálne sa prispôsobí tvaru Vášho tela. Na bolesti chrbta pri vstávaní môžete určite zabudnúť. Má vyššiu hustotu a výrazne dlhšiu životnosť ako bežné matracové peny. Iným typom matracu z tejto línie je penový matrac Sonata wave. Je definovaný formou sendviču s dvojkombináciou pien. V tejto rade je vysoká životnosť matraca a hygienické predpoklady už samozrejmosťou a bežným štandardom. Jadro je profilované do siedmych zón a zabezpečí pevnú oporu pre Vašu chrbticu ale zároveň poskytne pohodlie prispôsobením sa Vášmu telu. Ako bonus je matrac obojstranný s rôznou tvrdosťou. Ak ale rozmýšľate aj nad niečím iným, rada Silver zahŕňa aj iné typy matracov s dôrazom na vysokú kvalitu a príjemnú cenu. Preto určite odporúčame si túto radu prezrieť