Zacuchané vlasy – problém, ktorý vždy naštve

Problém, ktorý vždy naštve. Dokážete si predstaviť, akú paseku narobí veľký cucek vo vlasoch, ktorý nejde rozčesať? Naozaj veľkú. A to, že sa vám objaví cucek vo vlasoch vôbec neznamená to, že sa o svoje vlasy nestaráte. Môže sa to stať úplne každému. Ja už som tiež párkrát ráno vstala s týmto nepríjemným „prekvapením“ a môžem povedať, že je to naozaj nepríjemné, nevyzerá to pekne a žiadnu ženu to asi nepoteší. Skôr naopak. No áno, lenže rozčuľovaním ničomu nepomôžete. Naopak – ešte viac budete v strese a prirobí vám to akurát starosti a budete z toho nervózny. A to určite nechcete.

s

Čím cucky vo vlasoch rozčesať?

Toto je snáď tá najdôležitejšia otázka, čo sa cuckov vo vlasoch týka. Niekoho by mohlo napadnúť si cucek odstrihnúť, ale myslím si, že to nebude potrebné. Najprv skúste takú lepšiu variantu. Vezmite si kondicionér, umyte si s ním hlavu a potom skúste vlasy nastriekať takým tým olejčekom na vlasy, malo by to pomôcť a vlasy by pomaly mali ísť rozčesať. Áno, nie je to tak jednoduché, ako sa zdá. Lenže keď si vlasy odstrihnete, tak po prvé budete ešte viac naštvaní a budú aj dlho dorastať. Úprimne viem o čom hovorím, párkrát som si vlasy takto odstrihla a vôbec to nebol dobrý nápad.

s

Tie vlasy presne na tom mieste mi dorastali viac ako štyri mesiace a rovnako dorástli len trochu a bola som akurát naštvaná. Takže odstrihnutie vlasov by som brala ako posledné a úplne krajné riešenie, ktoré urobíte iba v prípade, že sa vám to fakt nepodarí rozčesať a to ani po niekoľkých prácnych pokusoch. Úprimne si ale myslím, že každý cucek by mal ísť nejako rozčesať. Dôležitá je ale fakt tá trpezlivosť a nevzdávať to vopred, pretože tým si nepomôžete. Myslite skôr na to, až tie vlasy rozčešete. Je dôležité myslieť pozitívne, pôjde vám to oveľa lepšie a nakoniec vlasy rozčešete na sto percent.