Prečo si vybrať plastové prepravky

Plastové prepravky sa výborne hodia na prepravu ako aj uskladnenie zeleniny a ovocia, ale pokojne sa môžu použiť aj na pečivo alebo mäso. V našom eshope máte unikátnu možnosť kúpiť tieto produkty v kvalite, o ktorej vypovedajú certifikované postupy ich výroby. Naša značka sa vyznačuje dodržanými štandardmi, ktoré sa spájajú s výrobou jednotlivých produktov a osvedčeniami, ktoré vypovedajú o dostatočnosti či už prepraviek alebo aj iných výrobkov.

prepravky v potravinách

Ponúkané výrobky nájdete v našom eshope s podrobným popisom, ku ktorému sa vzťahujú aj rozmery výrobkov, ich farba, materiál, z ktorého sú vyrobené a zodpovedajúca cena. Prepravky využívajú ako domácnosti, tak aj podnikatelia v rôznych priemyselných odvetviach, predovšetkým v potravinárskom odvetví.
Prepravky sú zhotovené z plastu, ktorý je recyklovateľný. Výhodou je nízka náročnosť na údržbu. Prepravky stačí vyčistiť saponátom a prepláchnuť teplou vodou. Vyznačujú sa dlhou dobou životnosti. Prepravky rovnakých rozmerov je možné umiestniť aj na seba, čím šetríte miesto v danom priestore. Okrem toho, pozostávajú z otvorov, ktoré zaručujú cirkuláciu vzduchu, čo je ich ďalšie pozitívum.

stohovateľné plastové prepravky

K štandardným farbám, ktoré nájdete aj v našom eshope, patrí čierna a zelená farba. Dbajte na správne uskladnenie ovocia a zeleniny vo vašej domácnosti. Hlavne v prípade, ak si vytvárate zásoby z vypestovanej úrody, alebo z dôvodu nepravidelných návštev supermarketov z istých dôvodov nedostupnosti a podobne. Pri správnom uskladnení zostane ovocie a zelenina dlho vo výbornom stave a vy sa nemusíte náhliť na nákup každý týždeň, predovšetkým, ak vám to vaša situácia nedovoľuje, alebo vám takýto spôsob života nevyhovuje. Zabezpečte si produkty, ktoré otázku správneho uskladnenia vyriešia za vás.

S nami môžete mať istotu, že vaše potraviny sú správne situované v prepravkách, ktoré sa vyznačujú nadštandardnou kvalitou a renomovanou značkou na trhu. Na pár klikov si môžete objednať produkty, ktoré vás zaujali aj vy.