Osvetlenie

LED produkt.sk pre vás prináša spotrebný materiál v oblasti svietenia. U nás si môžete nájsť a kúpiť množstvo rôznych tovarov v oblasti LED svietenia. Na našej stránke nájdete výber LED žiaroviek ale taktiež LED pásov, LED reflektorov a mnoho ďalších iných svetel v podobe LED priemyselných svietidiel, LED pouličných osvetlení a LED reklamných nápisov. Neváhajte a navštíte stránku ledprodukt.sk a vyberte si práve to, čo momentálne potrebujete. Náš široký výber sortimentu vás určite osloví. Spomedzi najpredávanejších tovarov na ledprodukt.sk sú určite LED žiarovky, LED pásy, taktiež ich kompletné sady LED pásikov a LED reflektorov. U nás zakúpený tovar môžete očakávať v najvyššej kvalite, pretože na kvalitu si u nás potrpíme. Každý produkt pre vás zabalíme zvlášť a pred zabalením ho patrične skontrolujeme. Ponúkame výhradne kvalitné LED osvetlenia žiadne lacné napodobeniny.

osvetlenie domu

Pokiaľ potrebujete osvetliť svoj priestor či už je to v byte, v dome, vo firme, či je to dvor, garáž, pivnica, určite si vyberiete. Hádam najvhodnejším osvetlením ktoré môžete použiť skutočne všade sú LED reflektory ktoré so sebou prinášajú mnoho výhod. Okrem toho že majú vysokú úsporu energie sú veľmi prospešné vo svojej jednoduchosti umiestnenia. V ponuke nájdete aj LED reflektory takzvané,,slim,, ktoré sú svojou konštrukčnou veľkosťou šikovné a vojdu sa skutočne umiestniť do tých najužších častí a priestorov. Pokiaľ momentálne zháňate LED reflektor 100W môžeme vám ponúknuť špičkový LED reflektor 1500Im so solárnym panelom, doplnený o diaľkové ovládanie.

osvetlená garáž

Tento LED reflektor plne nahradí klasický 100W reflektor. Jedná sa o skutočne inteligentné osvetlenie, ktoré je moderné a dokonalo osvetli váš dvor, záhradu, garáž ale aj iný priestor ktorý potrebujete osvetliť. Tento reflektor je výhodný tým, že sa jedná o solárny reflektor a teda nie je nutné jeho pripájanie k elektrickej energii. Reflektor je opatrený senzorom pohybu a má viacero možností nastavení svietenia. Pozrite si na ledprodukt.sk ponuku LED reflektorov a vyberajte si zo skutočne bohatej ponuky. Nájdete tu pomerne cenovo dostupné LED reflektory ale taktiež aj špičkové reflektory, ktoré svojim výkonom prekvapia nejedného z vás.