O predaji spoločnosti

Ak zvažujete vaše podnikanie v danom odvetví, zoberte na vedomie, že spoločnosti, ktoré majú históriu sa vyznačujú určitými plusmi v porovnaní so spoločnosťami bez histórie. Záleží na vašich konkrétnych požiadavkách a predstavách o založení spoločnosti a o naštartovaní samotného podnikania a obchodných činností.

splňte si váš detský sen o podnikaní

Spoločnosť s ručením obmedzeným s históriou sa dostáva do vašej zodpovednosti vtedy, keď je zapísaná v Obchodnom a Živnostenskom registri. To znamená, že po oznámení o zápise do jednotlivých registrov, môžete podpisovať dokumenty v mene spoločnosti, podnikať, spoločnosť je vaša. Aj v takomto prípade môžete využiť naše služby, kde patrí poradenstvo v oblasti podnikania, služby v oblasti účtovníctva, daní a podobne. Poskytujeme jednotlivé služby, ktoré sa bezprostredne vzťahujú na podnikanie aj po založení spoločnosti okrem iného. Ak vám založenie spoločnosti a postupnosť jednotlivých krokov, ktoré tomu predchádzajú, pripadá zložité a vyžadujúce si patričný čas na preštudovanie, môžeme vám s tým pomôcť. Ak by ste sa najradšej daným postupom vyhli a váš čas presmerovali na iné, vám príjemnejšie aktivity, môžete, všetko potrebné vykonáme za vás. Stačí nás osloviť, kontaktovať prostredníctvom nezáväznej objednávky alebo kontaktných údajov.

zasadnutie vo veci podnikania

Predaj sro s históriou vám umožní nadobudnúť spoločnosť s know-how, menom, značkou, navyše hneď môžete začať podnikať a spoločnosť s históriou sa vyznačuje tým, že má splatené základné imanie. Spoločnosť s históriou môže byť podnikajúcou spoločnosťou, ale aj spoločnosťou, ktorá ukončila svoju podnikateľskú činnosť. V tomto prípade ide o spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorá je účtovne čistá, nedisponuje pohľadávkami ani záväzkami. Rozhodnite sa správne a rozbehnite vaše podnikanie naplno a to v pomerne rýchlom čase. Vytvorili sme databázu spoločností, ktoré sú určené na predaj, pripravené pre potenciálnych záujemcov a klientov. Spoločnosti s históriou disponujú prislúchajúcou účtovnou dokumentáciou, ktorú si môžete prezrieť a rozhodnúť sa o kúpe spoločnosti.

Nezařazené