Na čo si dať pozor, keď užívate lieky na erekciu

Problémy s erekciou rieši väčšina mužov veľmi podobne, začnú užívať tabletky na erekciu. Výnimkou nebol ani môj partner. Aj napriek tomu, že ho trápili problémy s vysokým tlakom, mal miernu nadváhu a pečeňové testy neboli úplne ukážkové, nedal si povedať a začal užívať Cialis. Nič v zlom proti tejto tabletke, no ak ste na tom zdravotne podobne ako môj partner, pred jej užitím (platí to samozrejme aj o akýchkoľvek iných tabletkách) si dajte sakramentský pozor na niekoľko vecí.
Muž sa pozerá na ženu v čiernej košeli

Lekár vie ako na to

Lekári sú na to, aby vám poradili, ako riešiť vaše problémy. Pokiaľ sa rozhodnete užívať akékoľvek tabletky na erekciu (tie na lekársky predpis aj tie, ktoré si kúpite bez lekárskeho predpisu) poraďte sa vopred s vašim lekárom. O ľuďoch, ktorí majú iné zdravotné problémy to platí dvakrát tak, no aj vtedy, keď ste zdraví ako rybička, by ste sa mali poradiť. Verte mi, predídete mnohým zbytočným a zároveň https://www.dobrenoviny.sk/c/109121/preco-dostavame-tiky-do-oci-z-nicoho-nic-telo-nam-tym-chce-nieco-povedat veľmi nebezpečným zdravotným komplikáciám.
Muž sedí pri rieke

Začnite s polovičnými dávkami

Keď môj milovaný išiel po prvýkrát vyskúšať spomínanú tabletku, vzal si hneď plnú dávku, a to aj napriek mojim upozorneniam a aj upozorneniam, ktoré sa písali v príbalovom letáku. Takže, drahí moji, toto nerobte. Chvíľku sme si mysleli, že budeme volať sanitku, v druhú chvíľu sme si myslel, že sanitka je zbytočná, že treba volať radšej pohrebákov. Tlak mu vystúpil tak, že do dnešného dňa nerozumiem tomu, ako je možné, že ešte žije. Takže, ak idete vyskúšať tabletky na erekciu, opäť, akékoľvek z nich, začnite vždy len s polovičnou dávkou.

S tabletkami to nepreháňajte

Jedna tabletka za deň, to je aj oficiálne odporúčanie výrobcov takýchto tabletiek. To je zároveň aj moja dobrá rada a ak by tieto riadky písal môj partner, myslím, že by súhlasil aj on. Za deň neprekračujte toto množstvo. Po prvé vám môže byť zle, a to skutočne veľmi, no a po druhé si po chvíľke na tabletky zvyknete tak, že bez nich nebudete schopní ničoho. Čím viac budete dopovať svoje telo, tým viac dopingu bude potrebovať, čo nie je zdravé a mimochodom, ani finančne výhodné, keďže tieto tabletky skutočne nestoja úplne málo peňazí.