Čisto na pracovisku

Blíži sa predvianočný čas a s ním aj koniec roka. Tak ako treba ukončiť všetko v Starom roku, tak treba aj všetko upratať. Nemali by sme zabúdať upratať nielen vo svojich domovoch ale aj na svojich pracoviskách. K predvianočným prípravám patrí aj vianočné upratovanie. Upratovanie na pracoviskách zvyčajne vyžaduje veľké úsilie, námahu a hlavne čas. Pokiaľ potrebujete upratať a dať do poriadku svoje pracovisko a teda kancelárie,je najvyšší čas sa poobzerať po profesionálnych upratovacích servisoch. Na trhu nájdete množstvo upratovacích servisov, no nie všetky sú na skutočne profesionálnej úrovni. Upratovací servis Grand van ponuka profesionálny prístup a tie najkvalitnejšie upratovacie služby a keď na dnešnom trhu nájdete.

upratovanie kuchynky

Upratovanie kancelárií ale aj upratovanie iných, ostatných priestorov je pre nás hračkou. Pracujeme na profesionálnej úrovni a používame profesionálne prostriedky a nástroje. Vašu kanceláriu upratáme,,zdola až nahor,,. Spoľahnite sa na náš upratovací servis Grand a nechajte si vyčistiť dokonale svoje kancelárie. Všetko vaše vybavenie v kanceláriách vám vieme dokonale vyčistiť. Či už sú to sedačky, koberce, radiátory, kancelársky nábytok ale aj kuchynky a toalety.

upratovanie vysávač

Dokonale vám vyčistíme váš čalúnený nábytok a vyluxujeme, poprípade vytepujeme vaše koberce. Taktiež umývanie okien spadá do našej ponuky služieb v upratovaní. Nábytok vám dokonale poutierame od nánosu prachu a drevený nábytok vyleštime. Prečistený kobercov používame klasické bežné čistenie ale aj chemické čistenie. Pokiaľ sú vaše kancelárie vybavené bez kobercov, v tomto prípade vám ponúkame možnosť chemického čistenia podláh. Pre čistenie čalúneného nábytku preferujeme extrakčné čistenie. K dokonalému upratovaniu patrí aj výnos smetných košov, vyčistenie a umytie popolníkov. Čo sa týka pracovných kuchyniek, tieto taktiež dokonale dáme do poriadku, vrátane vyčistenia kávovarov a doplnenia surovín.